Oheňdobrý sluha, ale špatný pán. Od pradávna přitahuje celé lidské pokolení. Vyvolává nadšení, ale i respekt a úctu. Jen málo prožitků je tolik univerzálních a přitom tak hlubokých jako koukání do plamene svíčky či táborového ohně. Podobně jako na plameny plápolající k nebesům dokáže zaujmout a vtáhnout diváky i ohnivá show.

Ohňová show je žhavým zpestřením oslavy narozenin, svatební party, firemního večírku i jakékoliv jiné akce. Je vhodná po celý rok, pokud jsou lidé venku nebo pokud jsou ochotni ven na chvíli vyjít.

 

Ve své show žongluji zapálenými pochodněmi, točím hořícími koulemi na řetězu, dlouhými zapálenými lany a také dvěmi hořícími tyčemi.

 

ohnivá Showje podbarvena stylovou dynamickou hudbou a začátek může být více strašidelný, díky démonické masce. Nabízím jak show laděnou více do středověku, vhodnou například na historické slavnosti, tak novodobější variantu na moderní večírky či oslavy.

Show je ideální na patřičně velkém a dostatečně setmělém prostoru, optimální prostor je cca 4×6 m. Úspornější variantu je možné udělat i v interiéru, například historické krčmě, kde nevadí očouzený strop.

Pro větší akce je možné domluvit i párové vystoupení Kráska a zvíře.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 Kontakt

Lukáš Kučera

kejklirlukas@gmail.com

+420 777 023 247