Vítejte

na stránkách Kejklíře Lukáše

Máte zájem o vysoupení? Napište mi a já vám pošlu nabídku…

Nebo mě přímo kontaktujte:

Lukáš Kučera

+420 777 023 247
kejklirlukas@gmail.com
www.facebook.com/kejklirlukas

Doprava

Jsem toho času z Pražských Kobylis, dopravit se za vámi mohu autem či hromadnou dopravou. Záleží na velikosti vystoupení, respektive rozsahu programu.

Kejklíř Lukáš

Kejklíř Lukáš

V kejklířském umění se pojí můj oblíbený koníček žonglování s historií, kterou jsem si oblíbil během mnoha let u historického šermu. Šerm jsem již opustil, ale o to více se věnuji žonglování:)

Klaun Lukýno

Klaun Lukýno

Klaun Lukýno se objevil jako přirozené pokračování Kejklíře Lukáše, poté co jsem úspěšně absolvoval několik vystoupení a hraní s dětmi ve školkách. Zjistil jsem, že s dětmi si rozumím a díky jejich bezprostřednosti pro ně i velmi rád vystupuji:) Postupě se z něj stalo jakési alter-ego vážného Lukáše.

Světelná show

Světelná show

Světelná show navázala na mou oblíbenou oblast ohňové show. Svítící hračky mají jinačí kouzlo, takové více magické. Dá se s nimi hrát i kdekoliv v interiéru a efekt je neméně impozantní než u ohňové show a daleko méně rozšířený!

Ohňová show

Ohňová show

Krátce poté co jsem začal žonglovat jsem se začal učit házet s pochodněmi a postupně jsem přibíral další ohnivé hračky, jako poi (hořící koule na řetězu) nebo tyče. S ohněm si rád hraji díky jeho ohromné energii a mystickému mihotání plamenů. Na létající plameny se vydržíte dívat dlouho, podobně jako koukat do ohně...

 Nabídka