Vítejte

na stránkách Kejklíře Lukáše

Máte zájem o vysoupení? Napište mi a já vám pošlu nabídku…

Nebo mě přímo kontaktujte:

Lukáš Kučera

+420 777 023 247
kejklirlukas@gmail.com
www.facebook.com/kejklirlukas

Umělecký životopis

Doprava

Jsem toho času z Pražských Kobylis, dopravit se za vámi mohu autem či hromadnou dopravou. Záleží na velikosti vystoupení, respektive rozsahu programu.

Ohňová show

Ohňová show

Krátce poté co jsem začal žonglovat jsem se začal učit házet s pochodněmi a postupně jsem přibíral další ohnivé hračky, jako poi (hořící koule na řetězu) nebo tyče. S ohněm si rád hraji díky jeho ohromné energii a mystickému mihotání plamenů. Na létající plameny se vydržíte dívat dlouho, podobně jako koukat do ohně...

Světelná show

Světelná show

Světelná show navázala na mou oblíbenou oblast ohňové show. Svítící hračky mají jinačí kouzlo, takové více magické. Dá se s nimi hrát i kdekoliv v interiéru a efekt je neméně impozantní než u ohňové show a daleko méně rozšířený!

Klaun Lukýno

Klaun Lukýno

Klaun Lukýno se objevil jako přirozené pokračování Kejklíře Lukáše, poté co jsem úspěšně absolvoval několik vystoupení a hraní s dětmi ve školkách. Zjistil jsem, že s dětmi si rozumím a díky jejich bezprostřednosti pro ně i velmi rád vystupuji:) Postupě se z něj stalo jakési alter-ego vážného Lukáše.

Kejklíř Lukáš

Kejklíř Lukáš

V kejklířském umění se pojí můj oblíbený koníček žonglování s historií, kterou jsem si oblíbil během mnoha let u historického šermu. Šerm jsem již opustil, ale o to více se věnuji žonglování:)

 Nabídka