Kejklíř Lukáš je u nás již tradiční součástí historických slavností, městských oslav, trhů, karnevalů či jiných veselých taškařicí. Ve svém vystoupení předvádím ukázku žonglování s míčky, kužely, kruhy. Ale i hrátky s diabolem, flowerstickem či balančním talířem. To vše okořeněné drobnými vtípky, chozením po rukou či žonglování s pochodněmi či ostrými noži.

 

 

Žonglování se věnuji již od roku 2004, za tu dobu jsem objevil, že s jedním míčkem je možné si vyhrát celé hodiny, se 3mi míčky se dají předvádět nádherné věci celým tělem, nejen rukama a že správný kejklíř musí zvládnout míčků alespoň 5. K tomu ovládám žonglování se 4mi kužely či s kruhy. Hraji si také diabolem či flowerstickem.

 

 

 

Workshopy žonglování, neboli hezky česky tvořivé žonglovací dílny mohou být zpestřením delší akce, nebo samostatný bod programu. Jak pro děti, tak pro dospělé. Žonglování rozvíjí koordinaci pohybů, propojuje levou a pravou hemisféru a pomáhá budovat jemnou motoriku.

 

Na akce, kde je hodně lidí si jako užitečný zviditelňovací a dopravní prostředek beru chůdy. Ne, že bych se chtěl nad někoho vyvyšovat, ale mít přehled je prostě fajn:) Nabízím též moderování programu. Či domluvení dalšího doprovodného programu, ať již ve formě historického šermu, dobového tance či ukázky řemesel.


 Kontakt

Lukáš Kučera

kejklirlukas@gmail.com

+420 777 023 247